pl
en

Gościna

 

Rezerwacja pokoju

Gościna Pod Sosną

Gościna Pod Sosną jest wspaniałym miejscem noclegowym dla wszystkich, którzy wybierają się do Krakowa. Jesteśmy świetnie wyposażonym ośrodkiem, w którym gwarantujemy Państwu niepowtarzalną atmosferę, bardzo dobre warunki, oraz nietypowe w wielkim mieście, pełne zieleni otoczenie.

Nasze pokoje gościnne Kraków są umiejscowione bardzo blisko centrum, a okolica poza urokami krajobrazowymi ma świetną sieć infrastrukturalną. Z naszej Gospody pod Sosnami bez kłopotu można dotrzeć do głównej części miasta w kilkanaście minut, niezależnie od tego, czy posiadacie Państwo samochód, czy planujecie poruszanie się komunikacją autobusową. Znajdujemy się także w bardzo bliskim położeniu od portu lotniczego Balice oraz tras wylotowych na Warszawę, Katowice i Zakopane.

Teren, na którym znajdują się nasze noclegi Kraków obfituje w wiele ciekawych miejsc, w których zmęczeni wielkomiejskim zgiełkiem możecie Państwo zażyć spokoju i jednocześnie skorzystać z czynnej formy wypoczynku. Zaledwie kilka kilometrów od naszego domu znajduje się strzeżona plaża z pięknym zalewem i ośrodkiem sportów wodnych. W chłodniejszych porach roku można popływać na terenie krytego basenu w Piekarach i Tyńcu, a miłośnicy golfa będą mieli do dyspozycji pole golfowe w Paczółtowicach. Zwolennikom wysokiego poziomu adrenaliny mamy do polecenia okoliczne trasy wspinaczkowe.

Tanie noclegi Kraków to nie tylko wysokiej klasy pokoje jedno-, dwu-, trzyosobowe i apartamenty z łazienkami, ale także w pełni wyposażona kuchnia, salon wypoczynkowy i piękny, zielony ogród, w którym można zrelaksować się po wielogodzinnym zwiedzaniu Krakowa. Dla wszystkich Państwa, którzy przyjadą do nas samochodem udostępniamy parking oraz garaż.

Jesteśmy więc doskonałym miejscem noclegowym w Krakowie, ponieważ łączymy w sobie wiele niezaprzeczalnych zalet, a przede wszystkim niskie ceny i wysokie standardy.